Nerki Młodzieżowe

Jakie nerki młodzieżowe wybierają nastolatki?
Czy nerka młodzieżowa nadaje się na 16 latki?
Jakie są aktualnie najmodniejsze fasony nerek młodzieżowych na pas?
Czy nerki ze skóry są wodoodporne?

Na takie i inne pytanie odpowiemy sobie w tym poradniku!

Nerka młodzieżowa – sportowa od Bag Street

nerka młodzieżowa

To przykład nerki młodzieżowej – wodoodpornej, lekkiej, wykonane z wytrzymałej tkaniny. Suwaki tej nerki na pas, są powleczone odporna na przemakanie membraną, dlatego jej zawartość jest lepiej chroniona przez wodą niż w przypadku nerek ze zwykłymi suwakami.

Czy takie nerki sportowe są wodoodporne?

Z całą pewnością TAK. Powyższa nerka sportowa, jest nie tylko znakomicie przygotowana na deszcz, śnieg, ale nawet nie przemoknie w przypadku chwilowego zanurzenia w wodzie. Te nerki sportowe od Brytyjka.pl, zostały przygotowane tak, żebyście mogli schronić w środku wasze dokumenty, klucze, czy pieniądze bez konieczności dodatkowego zabezpieczenia jej foliowym etui czy ortalionem na akcesoria sportowe.

Najmodniejsze fasony nerek młodzieżowych – jakie wybieramy?

Jako uczennica byłego gimnazjum w Rudnikach, często zastanawiałam się jaki plecak wybrać do szkoły, a może torbę na ramię? Takie same decyzje podejmujemy w odniesieniu do innych akcesoriów, jak chociażby nerek saszetek na pas. Pokaże Wam jakie saszetki stały się Hit-em na korytarzach szkolnych:

Po lewej model nerki damskiej szyty przez Belveder Polska. Fason wykonany ze skóry oraz eleganckiego materiału nylonowego z wzorem egzotycznych palm.

Cena katalogowa 129,90 zł butto

Jakie nerki młodzieżowe wybierają szesnastolatki?

Szukasz modnej nerki dla licealistki / licealisty, a może maży siętobie niedrogi modny plecak młodzieżowy (spójrz tutaj na zso4olsztyn.pl).

Powyżej prezentowany model nerki młodzieżowej to właśnie najczęściej kupowana nerka przez 16 latki! Jest lekka, wykonana z nylonu ozdobionego wzorem liści lub kwiatów. Materiał nylonowy przeszyty jest skóra naturalną (zamszem). W efekcie otrzymujemy stylową damską nerką na pas, fason który upodobały sobie kobiety w wieku dojrzałym oraz nastolatki.