DLA RODZICÓW 2016/17

dnia wrzesień 18 2017 22:51:42

WYWIADÓWKA!!!

Spotkanie z Rodzicami

uczniów klas I - VII Publicznej Szkoły Podstawowej im. Andrzeja Wajdy w Rudnikach

oraz klas II i III gimnazjum

odbędzie się 13 września 2017 r. o godz. 17.00

dnia wrzesień 11 2017 19:02:02

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

INFORMACJA

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18 w Publicznej Szkole Podstawowej im. Andrzeja Wajdy w Rudnikach odbędzie się 04.09.17 ( poniedziałek) o godz. 9.00.

Dowozy uczniów oddziałów gimnazjalnych będą się odbywać zgodnie z rozkładem z zeszłego roku (ABX). Uroczystość rozpoczęcia zostanie poprzedzona mszą świętą o godz. 8.30. w Kościele Parafialnym w Rudnikach. Ślubowanie uczniów klasy pierwszej szkoły podstawowej odbędzie się w późniejszym terminie. Szczegółowe informacje o podręcznikach i planie zajęć lekcyjnych zostaną przekazane uczniom w dniu rozpoczęcia roku szkolnego przez nauczycieli wychowawców.
dnia sierpień 24 2017 21:17:57

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017
Najważniejsze nagrody i wyróżnienia w roku szkolnym 2016/2017 otrzymali:
- Tytuł:
Złotego Gimnazjalisty - Filip Napieraj
Srebrnego Gimnazjalisty - Magdalena Wcisło
Brązowego Gimnazjalisty - Maria Sas
- Tytuł Sportowca Roku:
w kategorii dziewcząt - Kinga Bernaś
w kategorii chłopców - Filip Pęcherczyk

- Tytuł Poligloty Roku - Filip Napieraj

- Tytuł Czytelnika Roku - Maria Sas

dnia sierpień 24 2017 21:07:40

Podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przemiotowych
12 czerwca 2017r. w sali koncertowej Filharmonii Opolskiej odbyło się uroczyste podsumowanie wojewódzkich konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa opolskiego. Organizatorem uroczystej gali było Kuratorium Oświaty oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu. Byliśmy tam również kolejny raz dzięki naszym gimnazjalistom, którzy obiecali sobie, nauczycielom i rodzicom, że osiągną sukces. I osiągnęli: Marysia Sas tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego i Filip Napieraj tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego. Nasi laureaci otrzymali z rąk Opolskiego Kuratora Oświaty, p.Michała Sieka: dyplomy, statuetki oraz upominki. Jednak najcenniejszą nagrodą jest wejście Marysi i Filipa do grona najzdolniejszej młodzieży województwa opolskiego.
Jeszcze raz gratulujemy naszym laureatom oraz ich opiekunom p.Zofii Jarząbek i p.Sabinie Zarębie.

dnia czerwiec 22 2017 13:07:25

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy
Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczego z cyklu „Spotkania z biologią i chemią dla gimnazjalistów” , który odbył się 22.05.2017r. w Oleśnie w LO im. Lotników Polskich.
• w części chemicznej:
Sandra Kobiela kl. III a - zajęła II miejsce
• w części biologiczno – chemicznej:
Filip Napieraj kl. III a – zajął I miejsce
Iga Wiercińska kl. III a – zajęła II miejsce
Magdalena Wcisło kl. III a – zajęła III miejsce

Nasi uczniowie rywalizowali z gimnazjalistami z Radłowa i Przystajni. Gratulacje !!!

dnia czerwiec 22 2017 12:36:41

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

odbędzie się 23 czerwca 2017 r. o godz. 12.00 na dużej sali gimnastycznej.

O godz.11.15 Msza św. w kościele parafialnym w Rudnikach.

Autobusy szkole kursują według normalnego rozkładu!
dnia czerwiec 22 2017 12:32:50

Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2017
dnia czerwiec 20 2017 21:52:26

Gazetka maj - czerwiec 2017
dnia czerwiec 20 2017 21:49:48

Wielki sukcses naszych tenisistów!!!

Na Mistrzostwach Polski Szkół Gimnazjalnych w tenisie stołowym, rozgrywanych w Działdowie, nasza drużyna Maciej Malecha i Konrad Kołacha pod okiem trenera p.Kasi Pawlaczyk, zdobyła brązowy medal, przegrywając tylko jeden pojedynek, o półfinał z gimnazjum z Gdańska. To wielkie i historyczne zwycięstwo wywalczone dla Gimnazjum Publicznego im.Andrzeja Wajdy w Rudnikach.
Gratulujemy!!!

dnia czerwiec 17 2017 20:39:54

Wycieczka do Kotliny Kłodzkiej i Skalnego Miasta
5 i 6 czerwca 2017 roku klasy pierwsze pod opieką pań: Anny Kokot, Agaty Nowak- Zawady i Justyny Tokarskiej wybrały się na dwudniową wycieczkę do Kotliny Kłodzkiej i Skalnego Miasta. W poniedziałek o 5.45 wyruszyliśmy spod gimnazjum w Rudnikach w kierunku Złotego Stoku. Gdy przybyliśmy na miejsce, zwiedziliśmy Kopalnię Złota. Najbardziej tam podobał nam się przejazd kolejką i zjazd w rynnie. Salwy śmiechu wywoływał pracujący w kopalni chemik o imieniu Al czyli Alchemik Potem przyjechaliśmy do Karłowa. Z przewodnikiem weszliśmy na najwyższy szczyt Gór Stołowych- Szczeliniec Wielki. Będąc na szczycie, odbyliśmy spacer labiryntem skalnym wśród pięknych form krasowych przypominających zwierzęta oraz przedmioty z życia codziennego. Po południu pojechaliśmy do Kudowy Zdroju, gdzie odpoczywaliśmy w Parku Zdrojowym. Nocleg mieliśmy w Dusznikach Zdroju w klasztorze. Następnego dnia pojechaliśmy do Czech do Adrspach. Skalne Miasto tonące w słońcu zrobiło na nas ogromne wrażenie. I gdyby nie te tysiące schodów, które trzeba było pokonać, byłoby naprawdę cudnie… O 21 wróciliśmy zmęczeni, ale i zadowoleni z wyjazdu do domu, wcześniej wstępując do naszego ulubionego McDonalda. Szkoda, że ta wycieczka tak szybko minęła! Ale czekamy już na następną. Panie nam obiecały, że tym razem trzydniową.

dnia czerwiec 16 2017 20:38:14

Strona 1 z 136 1 2 3 4 > >>