Strona Główna


Pobieralnia


Galeria


Rejestracja


Szukaj


Andrzej Wajda



Vademecum


Dyplomy


Lodowisko


Kontakt


Facebook

Nawigacja
Home
REKRUTACJA 2016/2017
Rudniki w liczbach
DLA RODZICÓW 2016/17
Kino za Rogiem
Stypendium Wójta
Sukcesy sportowe 2015/2016
e-szkoła
E-Dziennik
Uroczystość Nadania Imienia
Edukacyjna Wartość Dodana
Samorząd Uczniowski
WZOROWA KLASA
Erasmus+
Comenius
Poliglota Roku
Logiczne wędrówki
Rudnicka Filmówka na facebooku
Kontakt
Archiwum News'ów
Galeria
Download
Artykuły
BIP
Szukaj

Vademecum Ucznia!
Dyplomy
Andrzej Wajda
Dokumenty i regulaminy

Sukcesy sportowe 2015/2016
Aktywny udział młodzieży GP Rudniki w konkursach oraz zawodach szkolnych, powiatowych i wojewódzkich - 2015/2016

1. I- miejsce w mistrzostwach powiatowych w indywidualnych biegach przełajowych 1500m dziewcząt
2. I- miejsce Wojciech Wilk w mistrzostwach powiatowych w indywidualnych biegach przełajowych 2000m chłopców
3. IV- miejsce w mistrzostwach powiatowych w indywidualnych biegach przełajowych drużynowo 1500m dziewcząt
4. II- miejsce w mistrzostwach powiatowych w indywidualnych biegach przełajowych drużynowo 2000m chłopców
5. IV- miejsce Wojciech Wilk w mistrzostwach wojewódzkich w indywidualnych biegach przełajowych 2000m chłopców
6. III- miejsce w mistrzostwach powiatowych w sztafetowych biegach przełajowych 8X600 chłopców
7. II- miejsce w mistrzostwach powiatowych w sztafetowych biegach przełajowych 8X600m dziewcząt
8. VII- miejsce w mistrzostwach wojewódzkich w sztafetowych biegach przełajowych 8X600m dziewcząt
9. V- miejsce w półfinałach wojewódzkich w unihokeja dziewcząt
10. III- miejsce w półfinałach wojewódzkich w unihokeja chłopców
11. IV- miejsce mistrzostwach powiatowych w piłce halowej dziewcząt
12. I- miejsce mistrzostwach powiatowych w piłce halowej chłopców
13. III- miejsce w półfinałach wojewódzkich w piłce halowej chłopców
14. IV- miejsce mistrzostwach powiatowych w piłce ręcznej dziewcząt
15. I- miejsce mistrzostwach powiatowych w piłce ręcznej chłopców
16. II- miejsce w półfinałach wojewódzkich w piłce ręcznej chłopców
17. III- miejsce w mistrzostwach powiatowych w piłce koszykowej dziewcząt
18. I- miejsce w mistrzostwach powiatowych w piłce koszykowej chłopców
19. IV- miejsce Turniej o Puchar Dyrektora Sanepidu
20. II- miejsce Turniej o Puchar Dyrektora Sanepidu
21. I - miejsce mistrzostwach powiatowych w szachach
22. V - miejsce w półfinałach wojewódzkich w szachach
23. I - miejsce mistrzostwach powiatowych indywidualnych w tenisie stołowym
24. I - miejsce mistrzostwach powiatowych drużynowych w tenisie stołowym
25. Miejsca w finałach wojewódzkich indywidualnych w tenisie stołowym
Dziewczyny: 5 miejsce Ola Zając oraz 17-24 miejsce Natalia Sowa. Chłopcy: 5 miejsce Malecha Maciej, 7 miejsce Kołacha Konrad, 9 miejsce Cyprian Morawiak
26. III- miejsce w półfinałach wojewódzkich w piłce koszykowej chłopców
27. IV -miejsce mistrzostwach powiatowych o Puchar Starosty Oleskiego Gorzów Śl. dziewcząt
28. Miejsca w finałach wojewódzkich drużynowych w tenisie stołowym. Dziewczyny miejsce 8, Chłopcy miejsce 4
29. II- miejsce w półfinałach wojewódzkich szkół wiejskich w piłce ręcznej chłopców
30. II- miejsce w półfinałach wojewódzkich szkół wiejskich w piłce koszykowej dziewcząt
31. II -miejsce mistrzostwach powiatowych o Puchar Starosty Oleskiego Gorzów Śl. dziewcząt
32. IV- miejsce mistrzostwach powiatowych w piłce siatkowej dziewcząt
33. I- miejsce w półfinałach wojewódzkich szkół wiejskich w piłce koszykowej chłopców
34. I- miejsce w półfinałach wojewódzkich szkół wiejskich w piłce siatkowej chłopców
35. II- miejsce w półfinałach wojewódzkich szkół wiejskich w piłce siatkowej dziewcząt
36. III- miejsce w półfinałach wojewódzkich szkół wiejskich w piłce ręcznej dziewcząt
37. III- miejsce w mistrzostwach powiatowych w piłce nożnej chłopców
38. I- miejsce w mistrzostwach powiatowych w piłce siatkowej chłopców
39. I- miejsce Turniej o Puchar Starosty Oleskiego Tenis Stołowy chłopców, dziewcząt
40. II- miejsce w mistrzostwach powiatowych w piłce nożnej dziewcząt

Aktualna punktacja w mistrzostwach powiatu szkół gimnazjalnych
a. Dziewczęta – II miejsce
b. Chłopcy – I miejsce

Razem: I miejsce




Osiągnięcia sportowe

Gminazjum Publicznego im.Andrzeja Wajdy w Rudniakch

TENIS STOŁOWY 2015/2016


25.10.2015r. I Wojewódzki Turniej Młodzieży Szkół Gimnazjalnych – Zawadzkie
3. Kołacha Konrad
4. Melecha Maciej
9. Morawiak Cyprian
14.Zając Mateusz
17-24.Plewa Łukasz, Droś Wojciech
(klasyfikacja szkoły:1 miejsce)
7.Zając Aleksandra

09.01.2016r. II Wojewódzki Turniej Młodzieży Szkół Gimnazjalnych – Chocianowice
3. Malecha Maciej
5. Kołacha Konrad
7. Morawiak Cyprian
11. Droś Wojciech
(klasyfikacja szkoły:1 miejsce)
5.Zając Aleksandra

30.01.2016r. III Wojewódzki Turniej Młodzieży Szkół Gimnazjalnych – Zawadzkie
1.Malecha Maciej
3.Kołacha Konrad
5.Cyprian Morawiak
7.Plewa Łukasz
9-12. Droś Wojciech
17-24. Zając Mateusz
(klasyfikacja szkoły:1 miejsce)
4.Zając Aleksandra

16.02.2016r. Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Oleskiego w tenisie stołowym – Gorzów Śl.
1.Kołacha Konrad
2.Malecha Maciej
3.Cyprian Morawiak
1.Zając Aleksandra
2.Sowa Natalia
3.Matyska Martyna

19.02.2016r. Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Oleskiego w tenisie stołowym – Rudniki
1.miejsce, drużyna: Kołacha Konrad, Malecha Maciej, Morawiak Cyprian
1.miejsce, drużyna: Zając Aleksandra, Sowa Natalia, Matyska Martyna

24.02.2016r. Indywidualne Mistzostwa Województwa w tenisie stołowym – Brzeg
5.Malecha Maciej
7.Kołacha Konrad
9.Morawiak Cyprian
5.Zając Aleksandra
17-24.Sowa Natalia

27.02.2016r. IV Wojewódzki Turniej Młodzieży Szkół Gimnazjalnych – Dobrzeń Wielki 2.Malecha Maciej
4.Kołacha Konrad
7.Morawiak Cyprian
8.Zając Mateusz
11.Droś Wojciech
12.Plewa Łukasz
(klasyfikacja szkoły:1 miejsce)
2.Zając Aleksandra

10.03.2016r. Drużynowe Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym – Niemodlin
4 miejsce, drużyna: Kołacha Konrad, Malecha Maciej, Morawiak Cyprian
5-8 miejsca, drużyna: Zając Aleksandra, Sowa Natalia, Matyska Martyna

04.04.2016r. Mistrzostwa Powiatu Oleskiego o Puchar Starosty – Gorzów Śl.
1.Kołacha Konrad
2.Pęcherczyk Filip
3.Malecha Maciej
4.Zając Mateusz
5.Morawiak Cyprian
6.Stasiak Kamil

1.Matyska Martyna
2.Mencfel Kinga
3.Zaręba Izabela
4.Derek Julia
5.Szczepańska Sandra
6.Włóka Olga

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Bezpieczne logowanie SSL

Licznik
Jeszcze

I WAKACJE :D

Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 9
Najnowszy Użytkownik: rbelka

Design by CeRNoBiL & Admin Powered by PHP-Fusion 8161208 Unikalnych wizyt