Strona Główna


Pobieralnia


Galeria


Rejestracja


Szukaj


Andrzej Wajda



Vademecum


Dyplomy


Lodowisko


Kontakt


Facebook

Nawigacja
Home
REKRUTACJA 2016/2017
Rudniki w liczbach
DLA RODZICÓW 2016/17
Kino za Rogiem
Stypendium Wójta
Sukcesy sportowe 2015/2016
e-szkoła
E-Dziennik
Uroczystość Nadania Imienia
Edukacyjna Wartość Dodana
Samorząd Uczniowski
WZOROWA KLASA
Erasmus+
Comenius
Poliglota Roku
Logiczne wędrówki
Rudnicka Filmówka na facebooku
Kontakt
Archiwum News'ów
Galeria
Download
Artykuły
BIP
Szukaj

Vademecum Ucznia!
Dyplomy
Andrzej Wajda
Dokumenty i regulaminy

Dyplomy

Witaj w naszej galerii dyplomów.

Jeśli nie ma tu jakiegoś dyplomu przyślij go do nas
06.02.2017 - III miejsce - powiat - piłka siatkowa dziewcząt
06.02.2017 - Olga Włóka - najlepsza zawodniczka - powiat - piłka siatkowa dziewcząt
23.01.2017 - I miejsce - powiat - indywidualny tenis stołowy dziewcząt
23.01.2017 - VI miejsce - powiat - indywidualny tenis stołowy dziewcząt
23.01.2017 - II miejsce - powiat - indywidualny tenis stołowy dziewcząt
13.12.2016 - I miejsce - powiat - piłka koszykowa chłopców
13.12.2016 - najskuteczniejszy zawodnik - powiat - piłka koszykowa chłopców
01.12.2016 - I miejsce - powiat - piłka koszykowa dziewcząt
01.12.2016 - II miejsce - powiat - piłka ręczna chłopców
17.11.2016 - IV miejsce - powiat - piłka nożna chłopców
14.11.2016 - III miejsce - powiat - piłka nożna dziewcząt
14.11.2016 - najskuteczniejsza zawodniczka - powiat - piłka nożna dziewcząt
09.11.2016 - III miejsce - półfinał wojewódzki - unihokej chłopców
09.11.2016 - III miejsce - powiat - piłka ręczna dziewcząt
07.11.2016 - IV miejsce - półfinał wojewódzki - unihokej
13.10.2016 - I miejsce - powiat - szachy
29.09.2016 - II miejsce - powiat - sztafetowe biegi przełajowe chłopców
29.09.2016 - I miejsce - powiat - sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt
29.09.2016 - I miejsce - powiat - biegi przełajowe dziewcząt
29.09.2016 - II miejsce - powiat - Aleksandra Materak - biegi przełajowe dziewcząt
29.09.2016 - III miejsce - powiat - Wiktoria Orzeszyna - biegi przełajowe dziewcząt
29.09.2016 - IV miejsce - powiat - Wiktoria Pawłowska - biegi przełajowe dziewcząt
29.09.2016 - VI miejsce - powiat - Julia Ramus - biegi przełajowe dziewcząt
29.09.2016 - III miejsce - powiat - Dawid Lewandowski - biegi przełajowe chłopców



2016.03.11 - IV miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym
2016.02.16 - III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Koszykówki Chłopców
2016.01.22 - IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Piłki Ręcznej Dziewcząt
2016.01.21 - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Szachach Chłopców
2016.01.21 - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Szachach Dziewczyn
2016.01.18 - II miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Mistrzostw Piłki Ręcznej Chłopców
2015.12.02 - I miejsce Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Koszykówce Chłopców
2015.10.12 - III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
2015.10.25 - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Halowej Piłce Nożnej Chłopców
2015.10.03 - Orlik Team - I miejsce w II Otwartym Turnieju Koszykówki
2015.09.16 - II miejsce w eliminacjach gminnych IV edycji Ogólnopolskiego Turnieju Orlika
2015.09.16 - III miejsce w eliminacjach gminnych IV edycji Ogólnopolskiego Turnieju Orlika





2014.11.25 Mistrzostwa Powiatu w Piłce Halowej Dziewcząt, miejsce 3, Olesno
2014.11.14 Mistrzostwa Powiatu w Piłce Halowej Chłopców, miejsce 3, Olesno
2014.10.20 Konkurs fotograficzny''zabytkowa architektura wsi opolskiej'' Weronika Karobownik I miejsce
2014.10.03 Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych
2014.09.25 Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych
2014 05 22 Olesno dla Patryka Sobieraja za za zajęcie 3 miejsca w Mistrzostwach Powiatu - skok wzwyż chłopców
2014 05 22 Olesno dla Patryka Sobieraja za za zajęcie 2 miejsca w Mistrzostwach Powiatu - rzut oszczepem chłopców
2014 05 22 Olesno dla Bartosza Tobisa za za zajęcie 1 miejsca w Mistrzostwach Powiatu - pchnięcie kulą chłopców
2014 05 22 Olesno dla Roksany Tasarz za za zajęcie 1 miejsca w Mistrzostwach Powiatu - rzut oszczepem dziewcząt
2014 05 19 Rudniki za zajęcie 1 miejsca w IV Edycji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego - "Żyj smacznie i zdrowo"
2014 04 05 Dobrzeń Wielki za zajęcie 2 miejsca w Mistrzostwach Województwa Finał Gimnazjów Wiejskich w Piłce Siatkowej Chłopców
2014 03 31 Kluczbork za zajęcie 2 miejsca w Rejonowym Konkursie Historycznym
2014 03 17 Tarnów Opolski za zajęcie 1 miejsca w Mistrzostwach Województwa Półfinał Gimnazjów Wiejskich w Piłce Siatkowej Chłopców
2014 03 13 Kolonowskie za zajęcie 2 miejsca w Mistrzostwach Województwa Półfinał Gimnazjów Wiejskich w Piłce Ręcznej Dziewcząt
2014 03 12 Dobrzeń Wielki za zajęcie 2 miejsca w Mistrzostwach Województwa Półfinał Gimnazjów Wiejskich w Piłce Koszykowej Dziewcząt
2014 03 07 Olesno za zajęcie 1 miejsca w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców
2014 02 12 Rudniki za zajęcie 1 miejsca w Mistrzostwach Powiatu w Szachach
2014 02 06 Gorzów Śląski za zajęcie 4 miejsca w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Starosty Oleskiego
2014 01 30 Prudnik za zajęcie 2 miejsca w Mistrzostwach Województwa Półfinał Piłki Koszykowej Chłopców
2014 01 09 Olesno dla Roksany Tasarz za Najskutecznejszą Zawodniczkę i zdobywcę 10-ciu bramek w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt
2014 01 09 Olesno za zajęcie 1 miejsca w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt
2013 12 18 Rudniki za zajęcie 1 miejsca w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców
2013 11 19 Praszka dla Bartosza Głogowskiego za zajęcie 2 miejsca w Zawodach Pływackich o Puchar Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego na dystansie 50 m stylem motylkowym
2013 11 19 Praszka dla Bartosza Głogowskiego za zajęcie 1 miejsca w Zawodach Pływackich o Puchar Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego na dystansie 50 m stylem dowolnym
2013 11 19 Praszka za zajęcie 2 miejsca w Zawodach Pływackich o Puchar Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego
2013 11 14 Brzeg za zajęcie 3 miejsca w Mistrzostwach Województwa Półfinał Unihokeja Chłopców
2013 11 07 Brzeg za zajęcie 3 miejsca w Mistrzostwach Województwa Półfinał Unihokeja Dziewcząt
2013 10 04 Rudniki dla Marceliny Koterby Laureata Ogólnoposkiego Konkursu Kampanii Profilaktyczej "Zachowaj Trzeźwy Umysł
2013 10 04 Rudniki dla Małgorzaty Rzepki Laureata Ogólnoposkiego Konkursu Kampanii Profilaktyczej "Zachowaj Trzeźwy Umysł
2013 10 04 Rudniki dla Klaudiusza Mrzygłockiego Laureata Ogólnoposkiego Konkursu Kampanii Profilaktyczej "Zachowaj Trzeźwy Umysł
2013 10 04 Rudniki dla Julii Dolik Laureata Ogólnoposkiego Konkursu Kampanii Profilaktyczej "Zachowaj Trzeźwy Umysł
2013 10 04 Rudniki dla Gabrieli Ślusarek Laureata Ogólnoposkiego Konkursu Kampanii Profilaktyczej "Zachowaj Trzeźwy Umysł
2013 10 04 Rudniki dla Dominika Szymańskiego Laureata Ogólnoposkiego Konkursu Kampanii Profilaktyczej "Zachowaj Trzeźwy Umysł
2013 10 04 Rudniki dla Dagmary Jasińskiej Laureata Ogólnoposkiego Konkursu Kampanii Profilaktyczej "Zachowaj Trzeźwy Umysł
2013 10 03 Stare Olesno dla Justyny Stochmiałek za zajęcie 3 miejsca w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych
2013 10 03 Stare Olesno dla Roksany Tasarz za zajęcie 4 miejsca w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych
2013 10 03 Stare Olesno dla Julii Dolik za zajęcie 5 miejsca w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych
2013 10 01 Stare Olesno za zajęcie 3 miejsca w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
2013 09 19 Rudniki dla Koła Plastynczego w Gimnazjum Publicznym w Rudnikach w XXII Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej
2013 09 16 Rudniki za zajęcie 1 miejsca w eliminacjach gimnych IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska



2013 05 15 Krosno Odrzańskie za zajęcie 7 miejsca w Ogólnoposkim Turnieju Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym Dziewcząt
2013 02 28 Praszka dla Moniki Łapuchy za MVP w Turnieju Piłce Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Praszce
2013 02 28 Praszka za zajęcie 1 miejsca w Turnieju Piłce Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Praszce
2013 02 21 Gorzów Śląski za zajęcie 3 miejsca w Finale Mistrzostw Województwa Opolskiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt drużynowo
2013 02 18 Olesno za zajęcie 1 miejsca w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Piłce Siatkowej Chłopców
2013 02 15 Grodków za zajęcie 3 miejsca w Półfinale Mistrzostw Województwa Opolskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt
2012 10 25 Gorzów Śląski za zajęcie 2 miejsca w Turnieju o Puchar Starosty Oleskiego w Piłce siatkowej Dziewcząt
2012 10 17 Olesno za zajęcie 1 miejsca w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt
2013 01 11 Wrocław dla Eweliny Krzak za zajęcie 2 miejsca w Ogólnopolskim Małym Finale "Konkursu Ojczyzny Polszczyzny"
2012 10 19 Olesno za zajęcie 2 miejsca w Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
2012 10 19 Olesno za zajęcie 3 miejsca w Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
2012 10 02 Olesno za zajęcie 1 miejsca w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Chłopców

2012 04 17 Dobrodzień za zajęcie 4 miejsca w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Piłce Nożnej Chłopców
2012 04 16 Olesno za zajęcie 3 miejsca w Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Biegach Sztafetowych Dziewcząt
2012 04 16 Olesno za zajęcie 1 miejsca w Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Biegach Sztafetowych Chłopców
2012 04 12 Olesno za zajęcie 2 miejsca w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Biegach Sztafetowych Dziewcząt
2012 04 12 Olesno za zajęcie 1 miejsca w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Biegach Sztafetowych Chłopców
2012 03 30 Kędzierzyn-Koźle za zajęcie 2 miejsca w Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Wiedzy o Sporcie
2012 03 29 Rudniki za zajęcie 1 miejsca w Półfinale Mistrzostw Województwa Opolskiego w Piłce Siatkowej Chłopców
2012 03 27 Opole dla Filipa Bujaka za zajęcie 3 miejsca w Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Szachach
2012 03 23 Gorzów Śląski za zajęcie 1 miejsca w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Piłce Siatkowej Chłopców
2012 03 21 Gorzów Śląski za zajęcie 3 miejsca w Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt
2012 03 14 Niemodlin za zajęcie 3 miejsca w Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Unihokeju Chłopców
2012 03 13 Gorzów Śląski za zajęcie 2 miejsca w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt
2012 03 05 Praszka za zajęcie 1 miejsca w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt
2012 03 05 Praszka za zajęcie 2 miejsca w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Tenisie Stołowym Chłopców
2010 05 07 Opole Piknik Europejski 2010
2009 05 01 Rudniki za zajęcie 1 miejsca w pierwszym etapie XI Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola CUP 2009
2009 04 15 Rudniki za zajęcie 2 miejsca w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Piłce Nożnej Chłopców
2009 04 01 Praszka za zajęcie 2 miejsca w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Piłce Siatkowej Chłopców
2009 03 17 Korfantów za zajęcie V miejsca w Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Tenisie Stołowym Chłopców
2009 03 13 Rudniki Certyfiakat uczestnictwa w w próbnym egzaminie gimnazjalnym 2008/2009
2009 03 12 Gorzów Śląski za zajęcie I miejsca w Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Starosty Oleskiego
2009 03 12 Gorzów Śląski dla Roberta Krzykawiaka Najlepszego Rozgrywającego w Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Starosty Oleskiego
2009 03 12 Gorzów Śląski dla Piotra Dudy Najlepszego Zawodnika w Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Starosty Oleskiego
2009 03 11 Olesno za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt Gimnazjada 2008/2009
2009 03 11 Olesno za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców Gimnazjada 2008/2009
2009 02 28 Praszka za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Województwa Opolskiego Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Piłce Siatkowej
2009 02 05 Olesno za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Piłce Ręcznej Chłopców Gimnazjada 2008/2009
2009 02 03 Rudniki Wyróżnienie w Gminnym Konkursie na najładniejsze oświetlenie posesji w okresie świąt Bożego Narodzenia
2008 12 17 Popielów za zajęcie I miejsca w Wojewódzkim Współzawodnictwie Sportowym Szkół Gimnazjalnych w Środowisku Wiejskim w Roku Szkolnym 2007/2008.
2008 12 17 Popielów za zajęcie IV miejsca w Wojewódzkim Współzawodnictwie Sportowym Szkól Gimnazjalnych w Roku Szkolny 2007/2008
2008 09 30 Olesno dla Mateusza Kowalczyka za zajęcie I miejsca w Indywidualnych Biegach Przełajowych Chłopców rocznik 1993 Gimnazjada 2008/2009
2008 09 30 Olesno dla Piotra Oratora za zajęcie I miejsca w Indywidualnych Biegach Przełajowych Chłopców rocznik 1995 Gimnazjada 2008/2009
2008 09 11 Rudniki Podziękowanie od klubu AZS Domex Tytan Częstochowa za gościnne przyjęcie podczas oficjalnego meczu AZSu z Pamapolem Siatkarz Wieluń
2008 05 12 Rudniki za zajęcie I miejsca w Piłce Nożnej Chłopców w Półfinale Województwa Opolskiego Gimnazjada 2007/2008
2008 05 12 Rudniki dla Dawida Kasprzyczaka Króla Strzelców w Piłce Nożnej Chłopców w Półfinale Województwa Opolskiego Gimnazjada 2007/2008
2008 05 08 Olesno dla Klaudii Kluba za zajęcie I miejsca w Biegu na 1000m Dziewcząt o Mistrzostwo Powiatu Oleskiego w Roku Szkolnym 2007/2008 Gimnazjada
2008 05 08 Olesno za zajęcie I miejsca w Lekkoatletyce Chłopców o Mistrzostwo Powiatu Oleskiego w Roku Szkolnym 2007/2008 Gimnazjada
2008 05 08 Olesno dla Dawida Kasprzyczaka za zajęcie I miejsca w Biegu na 2000m Chłopców o Mistrzostwo Powiatu Oleskiego w Roku Szkolnym 2007/2008 Gimnazjada
2008 05 08 Olesno dla Piotra Dudy za zajęcie I miejsca w Skoku Wzwyż Chłopców o Mistrzostwo Powiatu Oleskiego w Roku Szkolnym 2007/2008 Gimnazjada
2008 04 24 Praszka dla Piotra Dudy Króla Strzelców w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Piłce Nożnej Chłopców Gimnazjada 2007/2008
2008 04 24 Praszka za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Piłce Nożnej Chłopców Gimnazjada 2007/2008
2008 04 11 Nysa za zajęcie IV miejsca w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Przełajowych Biegach Sztafetowych Dziewcząt Gimnazjada
2008 04 11 Nysa za zajęcie II miejsca i zdobycie tytułu Wicemistrza w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Przełajowych Biegach Sztafetowych Chłopców Gimnazjada
2008 04 07 Głogówek za zajęcie III miejsca w Półfinale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców Gimnazjada
2008 04 03 Olesno za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Gimnazjada 2007/2008
2008 03 14 Rudniki za zajęcie IV miejsca w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców Gimnazjada
2008 03 10 Kluczbork za zajęcie IV miejsca w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych Gimnazjada
2008 02 27 Prudnik za zajęcie III miejsca w Półfinale Wojewódzkich Igrzysk w Szachach Drużynowo
2008 02 25 Rudniki za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt Gimnazjada 2007/2008
2008 02 25 Rudniki za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców Gimnazjada 2007/2008
2008 02 04 Olesno za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Powiatu w Szachach Gimnazjada 2007/2008
2007 11 14 Nysa za zajęcie I miejsca w Półfinale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej Chłopców Gimnazjada
2007 06 20 Olesno za zajęcie I miejsca w Klasyfikacji Sportowej Szkół Powiatu Oleskiego Chłopców w roku Szkolnym 2006/2007
2007 06 05 Opole dla Moniki Pakuły za zajęcie II miejsca i zdobycie tytułu Wicemistrza w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Skoku w Dal Dziewcząt w roku Szkolnym 2006/2007 Gimnazjada
2007 05 18 Olesno dla Moniki Pakuły za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Skoku w Dal Dziewcząt w roku Szkolnym 2006/2007
2007 05 18 Olesno za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Sztafecie 4x100m Chłopców w roku Szkolnym 2006/2007
2007 05 18 Olesno Mistrz Powiatu Oleskiego w Lekkoatletyce Chłopców w roku Szkolnym 2006/2007
2007 05 08 Radłów Mistrz Powiatu Oleskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt w roku Szkolnym 2006/2007 Gimnazjada
2007 03 28 Rudniki za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Piłce Siatkowej Chłopców w roku Szkolnym 2006/2007 Gimnazjada
2007 03 09 Rudniki za zajęcie V miejsca w Finale Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego Gimnazjalistów Chłopcy Gimnazjada
2007 03 08 Rudniki za zajęcie I miejsca w Finale Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego Gimnazjalistów Gimnazjada
2007 02 27 Prudnik za zajęcie IV miejsca w Półfinale Mistrzostw Województwa w Szachach Drużynowych Gimnazjada 2006/2007
2007 02 26 Praszka za zajęcie I miejsca w Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych o Mistrzostwo Powiatu Olesno Gimnazjada 2006/2007
2007 02 26 Praszka za zajęcie I miejsca w Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców Szkół Gimnazjalnych o Mistrzostwo Powiatu Olesno Gimnazjada 2006/2007
2007 01 08 Rudniki Mistrz Powiatu Oleskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt w roku Szklonym 2006/2007 Gimnazjada
2006 11 15 Praszka za zajęcie I miejsca w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych o Mistrzostwo Powiatu Oleskiego w roku Szkolnym 2006/2007 Gimnazjada
2006 05 22 Olesno dla Eweliny Stochniałek za zajęcie I miejsca w mistrostwach powiatu oleskiego w biegu na 300 m w roku Szkolnym 2006/2007
2006 05 22 Olesno dla Moniki Pakuły za zajęcie I miejscaw Mistrostwach Powiatu Oleskiego w skou w zwyż Dziewcząt w roku Szkolnym 2005/2006
2006 05 22 Olesno dla Magdaleny Kaczmarzyk za zajęcie I miejscaw Mistrostwach Powiatu Oleskiego wbiegu na 1000m Dziewczat w roku Szkolnym 2005/2006
2006 03 08 Rudniki za zajęcie IV miejsca w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców Gimnazjada
2006 03 07 Rudniki za zajęcie IV miejsca w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt Gimnazjada
2006 02 24 Opole za zajęcie III miejsca w Półfinale Wojewódzkim w Piłce Recznęj Dziewcząt Gimnazjada 2005/2006
2006 02 22 Rudniki za zajęcie I miejsca w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt Gimnazjada
2006 02 10 Olesno za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Piłce Recznej Dziewcząt Gimnazjada 2005/2006
2006 02 03 Olesno za zajęcie III miejsca w Półfinale Mistrzostw Wojewódzkich w szachach drużynowych Gimnazjada 2006/2007
2005 01 01 Rudniki Wyróżnienie dla Gimnazjum Publicznego w Rudnikach za największą aktywność w zakresie pozyskiwania dodatkowych środków finansowych w roku 2004

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Bezpieczne logowanie SSL

Licznik
Jeszcze

I WAKACJE :D

Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 9
Najnowszy Użytkownik: rbelka

Design by CeRNoBiL & Admin Powered by PHP-Fusion 8398256 Unikalnych wizyt