II Międzyszkolnym Konkurs Przyrodniczy
Dodane przez rbelka dnia Maj 30 2019 22:08:48
23 maja 2019 w LO im. Lotników Polskich w Oleśnie odbył się II Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy z zakresu biologii i chemii z cyklu „Spotkania z biologią i chemią dla uczniów kl. III gimnazjum oraz uczniów kl. VIII szkoły podstawowej”. Konkurs podzielony był na trzy części: chemiczną, biologiczno – chemiczną i biologiczną.
Naszą szkołę reprezentowali: Amelia Łęgosz, Aleksandra Krzemińska, Aleksandra Zając (część chemiczna); Wiktoria Randak, Katarzyna Kapica, Oliwia Nicota (część biologiczno – chemiczna); Kinga Kuder, Marta Namyślak i Kinga Malinowska (część biologiczna) - opiekun pani S. Zaręba. Po rozwiązaniu dość trudnych zadań testowych na wszystkich czekał poczęstunek oraz rozdanie dyplomów za uczestnictwo wraz z małymi prezentami. Na właściwe wyniki wszyscy uczestnicy czekają z niecierpliwością. Na pewno ten konkurs był przygotowaniem do podjęcia nauki w szkole średniej.
Równocześnie został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny „Las w obiektywie” którego organizatorem było również LO im. Lotników Polskich w Oleśnie – Aleksandra Zając i Rafał Podgórski otrzymali nagrody książkowe. Gratulacje !!!

Rozszerzona zawartość newsa