Dzień Babci i Dziadka!
Dodane przez rbelka dnia Luty 17 2018 19:55:00


Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. To Oni kochają swoje wnuczęta, wspierają ich, zawsze są przy nich, na każdy smutek mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą też radę na każde zmartwienie. Wnuki to czują i wiedzą, dlatego 16 lutego 2018r.o godzinie 17 w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się wyjątkowa uroczystość przygotowana przez dzieci z klasy I dedykowana Babciom i Dziadkom, aby podziękować im za dobro i wyrazić swoją miłość.
Zaproszeni goście mieli okazję podziwiać swoje wnuki w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Były wiersze, piosenki oraz przedstawienie teatralne ,, Kopciuszek”. Dzieci bardzo przeżywały występ, ale pod czujnym okiem nauczycieli Bogdana Szyszki i Elżbiety Ptaszyńskiej recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły i wspaniale odegrały swoje role teatralne. Wszyscy z dumą patrzyli na wnuczęta i gromkimi brawami dziękowali im za występ. Niejednej Babci i Dziadkowi łezka zakręciła się w oku. Po części artystycznej nasi goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów klasy pierwszej.
Była to piękna uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i Dziadków.


Rozszerzona zawartość newsa