Mecz siatkówki Nauczyciele-Uczniowie!!! Serdecznie zapraszamy!!!
Dnia 2 grudnia na sali gimnastycznej po lekcjach, bedzie rozegrany mecz siatkówki! Serdecznie zapraszamy wszystkich NAPALONYCH kibiców tego sportu!!! Zapowiada sie naprawde niezle widowisko!!! Uczniowie nie odpuszczaja treningów a "MŁODZI NAUCZYCIELE" sa bardzo napaleni na wygraną!!!:P:P:P Im wiecej kibiców tym wieksza adrenalina i super atmosfera!!!! JESZCZE RAZ SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!
dnia listopad 30 2005 09:01:02

Powiatowe Dyktando
W ubiegłym tygodniu odbył się szkolny etap Powiatowego Dyktanda. Wzięło w nim udział 48 gimnazjalistów. Wszystkim dziękujemy. A oto "tęgie głowy" polskiej ortografii: Piotr Bienias kl Ia; Karolina Winiarska kl IIIa; Zuzanna Jeziorska kl Ib. Uczniowie Ci reprezentować będą szkołę w powiatowym finale w Kluczborku. GRATULUJEMY!!!
dnia listopad 29 2005 17:13:53

Dyskoteka Andrzejkowa ...::::d((((^_^))))b:::::..®
23 listopada (czwartek) odbedzie sie Dyskoteka z okazji Andrzejek. Ostra jazda z Dj Mazim od 16:00 do 21:30! Wstep wynosi 1zł. Organizuje ją nasz KOCHANY SAMORZĄD KLASOWY !!! Wszystkich gimnazjalistow serdecznie zapraszamy!!!! Pozdrooooo 4all :):):)
dnia listopad 24 2005 12:19:11

Disco
Zdaje się, że ktoś zapomniał powiadomić wszystkich naszych szkolnych internetowych serferów, że jutro, 24 listopada 2005r. jest u nas w gimnazjum DISCO!!!

Zanim jednak przyjdziecie na DISCO to proponuję wysłuchać piosenki "Wyginam śmiało ciało". Do ściągnięcia lub odsłuchania stąd, a tekst stąd
dnia listopad 23 2005 10:13:34

Diecjezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej- GIMNAZJALISTA 2006
24 listopada o godz. 8.15 w bibliotece szkolnej odbędzie się szkolny etap Konkursu Wiedzy Religijnej. Do etapu rejonowego kwalifikują się uczniowie, którzy zajmą trzy pierwsze miejsca i uzyskają jednocześnie, co najmniej 70% punktów możliwych do uzyskania.
dnia listopad 22 2005 15:13:13

Wychowanie Fizyczne - Ogólnopolski Teleturniej "Na Zimowym Olimpijskim Szlaku"
W dniu 20 listopada 2005r. odbył się w Opolu finał wojewódzki ogólnopolskiego teleturnieju "Na Zimowym Olipijskim Szlaku".
W kategorii szkół gimnazjalnych uczeń naszej szkoły Michał Pietrus kl. 3e zajął II miejsce.

Michał wraz z zawodnikami, którzy zajęli I i III miejsce tworzą drużynę, która będzie reprezentowała woj. opolskie w półfinale ogólnopolskim, 8 stycznia 2006r. w Dzierżoniowie.
W półfinale startują reprezentacje ośmiu województw: opolskie, dolnośląskie, wielkopolskie, warszawskie, łódzkie, małopolskie, podkarpackie i świętokrzyskie
dnia listopad 21 2005 12:42:01

!!! Mecz w siatkówke !!! Kl. III"e" kontra "reszta szkoły"
Jutro odbędzie się po lekcjach mecz pomiędzy klasą III"e"m.in(Mariusz Mrożek, Mateusz Kierzek, Łukasz Rozik itd.) a resztą szkoły! Szykuje się niezle widowisko! Serdecznie zapraszam na galeryjkę!
dnia listopad 20 2005 22:20:16

Wycieczka Park Wodny w Tarnowskich Górach
Jeszcze raz przypominam o wycieczce do AQUA PARKU. Dla ciekawych daje link strony basenu: kliknij tu
Zapisujcie się u Pana Karola, a nie pozalujecie tej wycieczki!!!!
Pozdrooooooo
dnia listopad 17 2005 14:12:37

I znów samorząd...
Piszemy, aby wytłumaczyć Wam pewną sprawę. Wielu z Was chciałoby darmowe mleko w szkole. Tak faktycznie mówi reklama - ale reklama kłamie! Mleko wcale nie jest za darmo - szkoła musi płacić znaczny procent, poza tym, jeśli zapisalibyście się na mleko (musielibyście się zapisać, nie byłoby tak jak z herbatą, że pijecie kiedy chcecie!) Wasi rodzice musieliby co miesiąc chodzić do banku i płacić za mleko. Za darmo?! Chyba nie całkiem!;)
dnia listopad 17 2005 14:11:19

Wychowanie Fizyczne - Halowa Piłka Nożna Dziewcząt - Gimnazjada
W dniu dzisiejszym 16 listopada 2005r. w Praszce rozegrane zostały zawody piłki halowej dziewcząt.
Mecze w grupie: Rudniki - Zębowice 1:0, Rudniki - Radłów 1:0, Zębowice - Radłów 0:0.
Mecz półfinałowy: Rudniki - Olesno2 3:0.
Mecz finałowy: Rudniki - Praszka 0:1
Klasyfikacja zawodów: 1 miejsce - Praszka, 2 miejsce - Rudniki, 3 miejsce - Olesno 2, 4 miejsce - Zębowice, 5 miejsce - Radłów, 6 miejsce - Olesno1, 7 miejsce - Gorzów Śląski.
Skład: Monika Pakuła 2b, Katarzyna Hądzel 2c, Katarzyna Pawlaczyk 2a, Karolina Chrzan 3e, Ewelina Stochmiałek 3a, Marlena Kierzek 2b, Dorota Matyska 2e, Daria Matusiak 2a, Sonia Kasprzyczak 3b, Beata Frejus 3d.
Naszym dziewczętom GRATULUJEMY!!!
dnia listopad 16 2005 17:11:03

11 listopada w naszej szkole
11 listopada obchodzimy 87 rocznicę odzyskania niepodległości przez państwo polskie po 123 latach niewoli rozbiorowej.
W naszym gimnazjum koło historyczne z p. Z. Jarząbek, p. M. Bejm i p. J. Marchewką zorganizowało wystawkę książek i wierszy oraz okolicznościową dekoraję.
Klasy III wyjechały na lekcję historii do Muzemum w Praszce. Uczniowie wysłuchali wykładu na temat: 11 listopada "Święto Niepodległości". Obejrzeli też kilka wystaw muzealnych. W związku z tak ważnym świętem koło historyczne zaprosiło uczniów naszego gimnazjum do wzięcia udziału w konkursie na wiersz patriotyczny. Chętni "Młodzi Poeci" mogą składać swoje prace do końca listopada u p. Z. Jarząbek.
Wszystkie wiersze zostaną opublikowane na stronie internetowej naszego gimnazjum. Każdy kto odwiedzi naszą stronę może oddać swój głos na najpiękniejszy jego zdaniem wiersz.
Życzymy zapału i powodzenia w pracy poetyckiej - Historycy.
dnia listopad 14 2005 12:22:23

Strona 153 z 158 << < 150 151 152 153 154 155 156 > >>