HALO, HALO!
Czy to smerfny świat?
Tak! Już w czwartek (22.09.2005r.) specjalnie dla naszych smerfnych klas pierwszych klasa 3e organizuje dyskotekę ze smerfo-otrzęsinami.
Zapraszamy już na godzinę 16.30. (bawimy się do 21.30)
Pamiętajcie o obowiązkowym obuwiu zmiennym.
Wstęp kosztuje 1 zł (Smerfiki mają wstęp wolny).
Dojazd we własnym zakresie.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

napisała Ewelina Jachymska 3e
dnia wrzesień 21 2005 14:10:39

Konkurs wiedzy biblijnej
Hasło konkursu: "Jestem, który jestem" (Księga Wyjścia)
Etap Szkolny odbędzie się 19 pażdziernika 2005r.
Uczniowie zainteresowani udziałem w konkursie, proszeni są o zgłaszanie się do katechetów.
dnia wrzesień 19 2005 18:40:12

...:::EUREKO, JA TO WIEM!:::...
Jeśli program nauczania gimnazjum masz w małym palcu, jesteś błyskotliwy, pełen werwy i energii, interesuje Cię świat wokół Ciebie lub masz niezwykłe hobby - jesteś człowiekiem jakiego szukamy.
Udowodnij wszystkim moc własnych szarych komórek i zgłoś się do teleturnieju EUREKO, JA TO WIEM!

Program EUREKO, JA TO WIEM! jest adresowany do młodzieży uczącej się w gimnazjach na terenie całej Polski. Pytania zadawane uczestnikom teleturnieju bazują głównie na materiale z programu nauczania gimnazjum.
Aby zgłosić się do programu musisz wypełnić test. 100 najlepszych uczestników z każdego województwa zostanie zaproszonych do nagrania programu w studio telewizyjnym. 16 uczestników - zwycięzców etapów wojewódzkich - wystąpi w wielkim finale. Nagrodą dla zwycięzcy jest stypendium w wysokości maksimum 500.000 zł. Jest więc o co walczyć! Stypendium jest finansowane przez holenderską Fundację Eureko Finansującą Twoją Naukę i Karierę.

www.jatowiem.pl
dnia wrzesień 19 2005 11:06:34

Organizacja roku szkolnego 2005/2006
W sobotę 8 października 2005r. idziemy do szkoły.
Odrabiać będziemy 31 października 2005r., który będzie wolny.
Dzień do odpracowania to poniedziałek.
dnia wrzesień 18 2005 10:46:02

Wychowanie Fizyczne
Istnieje bardzo duża szansa, że już wkrótce odwiedzi naszą szkołę Kazimierz Górski!!!
Wszystkich zainteresowanych bliższymi informacjami z życia Pana Kazimierza Górskiego zapraszamy na stronę www.kazimierzgorski.pl
dnia wrzesień 18 2005 10:38:19

info z onet.pl

Zginął Arkadiusz Gołaś - reprezentant Polski w siatkówce
Reprezentant Polski w siatkówce Arkadiusz Gołaś zginął w Austrii w wypadku samochodowym, poinformował Polski Związek Piłki Siatkowej.
24-letni Gołaś, który od kilku lat grał w reprezentacji Polski, jechał do włoskiego klubu Lube Banca Macerata, z którym miał podpisany trzyletni kontrakt.

Do wypadku doszło rano w pobliżu miejscowości Griffen w austriackiej Karyntii. Towarzysząca mu 24-letnia kobieta, kierująca samochodem, została ranna. Przewieziono ją do szpitala w Klagenfurcie. Polacy jechali austriacką autostradą A2 w kierunku Włoch. Arkadiusz Gołaś miał podpisany kontrakt z włoskim klubem Lube Banca Macerata. Z niewyjaśnionych przyczyn srebrna toyota Avensis nagle skręciła w prawo i uderzyła w metalowa barierkę, a następnie wpadła na betonową ścianę, służącą do tłumienia hałasu. Polski siatkarz zginął na na miejscu. Kobieta, która doznała wstrząsu mózgu, nie pamięta okoliczności, w jakich doszło do wypadku.

Zobacz więcej w serwisie sport.onet.pl
dnia wrzesień 16 2005 16:07:44

Wychowanie Fizyczne
Już 6 października czekają naszą reprezentację zawody w biegach przełajowych.
W związku z powyższym do końca września każdy z uczniów powinien mieć sprawdzian z biegu na 1000m.
Najlepsi z Was będą reprezentowali nasze gimnazjum na zawodach w Praszce.
Wszystkich namawiamy do biegania, bo to bardzo dobry sposób dbania o kondycję i zdrowie każdego z Was.

Reprezentowanie szkoły jest wyróżnieniem i zaszczytem dla każdego ucznia.
My wszyscy obiecujemy, że będziemy mocno trzymać za Was kciuki!!!
dnia wrzesień 15 2005 12:37:27

Masz pomysł na internetowe logo naszego gimnazjum?
Nie czekaj... stwórz jakiegoś ładnego i ciekawego gif'a (lub co tam potrafisz) i powiadom o tym naszych adminów (Radek i prasztar)
Logo powino miec rozmiar 1000x110 pixeli
Jeśli Twoje logo wygra konkurs, będzie ono wyświetlane na stronie głównej naszego gimnazjum.

Prace konkursowe przyjmowane będą do 31 października 2005r.
dnia wrzesień 14 2005 20:02:36

Zaproszenie do współtworzenia strony naszego gimnazjum
Dzięki Wam nasza strona może stać się prawdziwym zbiorem informacji dotyczących wszystkiego, co dzieje się w naszym gimnazjum.
Oczywiście informacji, które są istotne i ważne zarówno dla Nauczycieli i Uczniów.
Nowe możliwości, które daje aktualna organizacja strony pozwolą Wam na umieszczanie tego, co Was interesuje, nurtuje i co uznacie za potrzebne do publikacji tutaj.

Mam nadzieję, że nie zabraknie wśród Was chętnych do informowania nas o Waszych sukcesach i problemach. Być może dzięki tym informacjom nie przegapimy ważnych wydarzeń szkolnych i mam nadzieję, że lepiej będziemy się rozumieć i wspierać szkolne inicjatywy.

Artykuły będziemy publikować w oryginalnej formie, więc proszę uważać na błędy, bo będzie siara ;)
dnia wrzesień 14 2005 14:44:28

Początek roku i nowy wystrój strony
Jak widzicie nasza strona została mocno odmieniona. Wszystko to zawdzięczamy naszemu uczniowi Radkowi Derbisowi. Oczywiście cieszę się, że znalazł się w naszym gimnazjum ktoś kto przerósł "Mistrza" ;)
dnia wrzesień 13 2005 20:59:31
1908 Czytań - Drukuj