Konkurs literacki "NASZ PAPIEŻ"
PIERWSZA ROCZNICA ŚMIERCI NASZEGO PAPIEŻA
Jak dzisiaj, z perspektywy roku, wspominasz te chwile?
Co z Jego nauki i życia jest Twoją codziennością, co pielęgnujesz jak cenny dar?
Napisz o tym prozą lub wierszem.
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE LITERACKIM
Prace proszę składać do 31.03.2006 r. do nauczycieli religii.
dnia marzec 16 2006 12:17:11

:::...:::HISTORIA:::...:::
13.03.06 r. w Kluczborku odbyła się II edycja konkursu ,,Analizy i interpretacji tekstów źródłowych i tekstów kultury- Źródła mówią".
W konkursie wzięło udział 18 uczniów z gimnazjów regionu Olesna i Kluczborka. Nasze gimnazjum reprezentowała uczennica kl. IId Magda Graczyk oraz uczennica kl. IIId Beata Frejus.
Beata uzyskała w tym konkursie 4 miejsce i dyplom z wyróżnieniem. Nasze uczennice otrzymały też nagrody, między innymi atlasy historyczne.
Jak widać warto brać udział w konkursach. Zapraszamy i zachęcamy do pięknej "przyjaźni" z historią.
dnia marzec 15 2006 16:30:00

Tak wygląda J3 i M
Jeśli chcesz zobaczyć co te osoby: Agata Michnik 3c, Dawid Sarowski 3e, Marta Mońka 3e, Magda Pawłowska 3e, Iza Mońka 2c, Ania Więdłocha 3d i Ola Pyziak 2a zrobiły w sali J3 i M to kliknij poniższe
dnia marzec 15 2006 10:47:06

Muzeum Haliny Poświatowskiej
1 marca 2006 roku pani Anna Kokot zorganizowała wycieczkę szkolną do muzeum Haliny Poświatowskiej w Częstochowie.
W wyprawie uczestniczyli uczniowie klas pierwszych i drugich. Naszymi opiekunami oprócz pani Kokot były pani Halina Duda i pani Jadwiga Głowacka.
O godzinie 8:20 wyruszyliśmy autokarem spod szkoły. Godzinę później pojawiliśmy się na cmentarzu św. Rocha, gdzie spoczywa poetka wraz z mężem, ojcem i siostrą. Na ich grobie zapaliliśmy znicz.
Kolejnym etapem naszej wycieczki był Mc Donald`s. Większość z nas wybrała sałatki i potrawy z ryb, ponieważ był to Popielec.
dnia marzec 14 2006 10:07:00

ZAKOPANE maj / czerwiec 2006
Wszystkich miłośników wycieczek górskich zapraszamy na 2 - 3 dniowy rajd w TATRY.
Gwarantuję moc wrażeń w programie: Dolina Kościeliska ze schroniskiem na Ornaku, schronisko Murowaniec, Czarny Staw Gąsienicowy, schronisko Morskie Oko i może Dolina Pięciu Stawów i oczywiście zakopiańskie Krupówki z oscypkami.
Program może ulec zmianie.
Cena wycieczki: 180zł - 250zł w zależności od ilości chętnych (min 30 osób).
Wszstkich zainteresowanych proszę o kontakt z Panem Karolem Włóką
dnia marzec 14 2006 08:31:22

MISTRZOWIE POWIATU - PIŁKA SIATKOWA
I miejsce w zawodach powiatowych piłka siatkowa chłopców wywalczyli uczniowie w składzie:
Pisula Sebastian - 3b, Ośródka Konrad - 2d, Więdłocha Bartosz - 2d, Włoch Bartosz - 2e, Cichoń Grzegorz - 2e, Wierszak Piotr - 2e, Droś Jakub - 3d, Kabata Jakub - 1c, Noga Damian - 1c, Sarowski Dawid - 3e, Rozik Tomasz - 3e, Skład drużyny w ostatnich dwóch meczach wzmocnił Michał Pietrus - 3e
Na półfinały wojewódzkie pojadą do Strzelec Opolskich
To wszystko oczywiście zasługa naszych uczniów, ale ile nerwów kosztowało to Pana Rychla, to tylko On wie.
dnia marzec 13 2006 08:10:48

Mamy MISTRZOSTWO!!!!!!!!!
Panowie, Panie(sory za kolejnosc:)) Reprezentacja chlopców GIM zdobyla MISTRZOSTWO powiatu w siatkówce!!!!Po wielu godzinach ciezkiego treningu nalezalo nam sie,prawda?!:)
W finale pokonalismy faworyzowaną drużyne Praszki, która wygrała z nami 3 sparingi,lecz kiedys musiała przegrac:)

Tymczasem teraz oczekujemy wyzwania od druzyny NAUCZYCIELI:)!
dnia marzec 10 2006 21:37:08

Wojewódzkie Mistrzostwa Tenisa Stołowego - Rudniki 2006
W dniach 7-8 marca 2006r. w naszym gimnazjum rozegrane zostały Wojewódzkie Mistrzostwa w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.
Nasi reprezentanci to:
Dziewczęta - Katarzyna Pawlaczyk kl. 2a i Marlena Kierzek kl. 2b foto dziewczęta (7 marca 2006)
Chłopcy - Bartosz Włoch kl. 2e i Przemek Jarząbek kl. 2a foto chłopcy (8 marca 2006)
Po zaciętej walce dziewczęta zajęły III miejsce, a chłopcy IV.

Bardzo brakowało nam naszej czołowej tenisistki Agnieszki Pinkosz (nr 1 w województwie), której życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.
dnia marzec 09 2006 09:07:06

8 marca "Dzień Kobiet"
W tym mroźnym ale jakże radosnym i słonecznym dniu składamy wszystkim Kobietom i Kobietkom najserdeczniejsze życzenia.
Życzymy Wam subtelnej niecierpliwości wiosny,
łagodnego wzrastania lata,
cichej dojrzałości jesieni
i mądrości dostojnej zimy.

foto może to dziwne ale sami panowie ;-)
dnia marzec 08 2006 11:17:17

Apel francuski 2d
3 marca 2006 klasa 2d zaprosiła całą szkołę na apel francuski. Podobno było bardzo ciekawie (poza oczywiście popisami niektórych klas trzecich), niestety nie było mnie i tylko ze zdjęć mogę coś wywnioskować. Zapraszam do oglądania.
dnia marzec 07 2006 11:28:54

Tenis Stołowy Gimnazjada
W dniu 22 lutego 2006 odbyły się w naszym gimnazjum powiatowe zawody tenisa stołowego.
Jak można się było spodziewać nasza reprezentacja wygrała w kategorii dziewcząt i chłopców.
Reprezentantami dziewcząt były:
Agnieszka Pinkosz kl 3e i Katarzyna Pawlaczyk kl 2a
chłopców:
Przemek Jarząbek 2a i Marcel Kierzek 1a
7 marca 2006 będziemy mieli zaszczyt organizować zawody wojewódzkie!!!
Zwycięzcom gratulujemy.
dnia marzec 07 2006 10:58:02