DLA RODZICÓW 2016/17

Wychowanie Fizyczne
info z onet.pl

Zginął Arkadiusz Gołaś - reprezentant Polski w siatkówce
Reprezentant Polski w siatkówce Arkadiusz Gołaś zginął w Austrii w wypadku samochodowym, poinformował Polski Związek Piłki Siatkowej.
24-letni Gołaś, który od kilku lat grał w reprezentacji Polski, jechał do włoskiego klubu Lube Banca Macerata, z którym miał podpisany trzyletni kontrakt.

Do wypadku doszło rano w pobliżu miejscowości Griffen w austriackiej Karyntii. Towarzysząca mu 24-letnia kobieta, kierująca samochodem, została ranna. Przewieziono ją do szpitala w Klagenfurcie. Polacy jechali austriacką autostradą A2 w kierunku Włoch. Arkadiusz Gołaś miał podpisany kontrakt z włoskim klubem Lube Banca Macerata. Z niewyjaśnionych przyczyn srebrna toyota Avensis nagle skręciła w prawo i uderzyła w metalowa barierkę, a następnie wpadła na betonową ścianę, służącą do tłumienia hałasu. Polski siatkarz zginął na na miejscu. Kobieta, która doznała wstrząsu mózgu, nie pamięta okoliczności, w jakich doszło do wypadku.

Zobacz więcej w serwisie sport.onet.pl
dnia wrzesień 16 2005 16:07:44

Wychowanie Fizyczne
Już 6 października czekają naszą reprezentację zawody w biegach przełajowych.
W związku z powyższym do końca września każdy z uczniów powinien mieć sprawdzian z biegu na 1000m.
Najlepsi z Was będą reprezentowali nasze gimnazjum na zawodach w Praszce.
Wszystkich namawiamy do biegania, bo to bardzo dobry sposób dbania o kondycję i zdrowie każdego z Was.

Reprezentowanie szkoły jest wyróżnieniem i zaszczytem dla każdego ucznia.
My wszyscy obiecujemy, że będziemy mocno trzymać za Was kciuki!!!
dnia wrzesień 15 2005 12:37:27

Masz pomysł na internetowe logo naszego gimnazjum?
Nie czekaj... stwórz jakiegoś ładnego i ciekawego gif'a (lub co tam potrafisz) i powiadom o tym naszych adminów (Radek i prasztar)
Logo powino miec rozmiar 1000x110 pixeli
Jeśli Twoje logo wygra konkurs, będzie ono wyświetlane na stronie głównej naszego gimnazjum.

Prace konkursowe przyjmowane będą do 31 października 2005r.
dnia wrzesień 14 2005 20:02:36

Zaproszenie do współtworzenia strony naszego gimnazjum
Dzięki Wam nasza strona może stać się prawdziwym zbiorem informacji dotyczących wszystkiego, co dzieje się w naszym gimnazjum.
Oczywiście informacji, które są istotne i ważne zarówno dla Nauczycieli i Uczniów.
Nowe możliwości, które daje aktualna organizacja strony pozwolą Wam na umieszczanie tego, co Was interesuje, nurtuje i co uznacie za potrzebne do publikacji tutaj.

Mam nadzieję, że nie zabraknie wśród Was chętnych do informowania nas o Waszych sukcesach i problemach. Być może dzięki tym informacjom nie przegapimy ważnych wydarzeń szkolnych i mam nadzieję, że lepiej będziemy się rozumieć i wspierać szkolne inicjatywy.

Artykuły będziemy publikować w oryginalnej formie, więc proszę uważać na błędy, bo będzie siara ;)
dnia wrzesień 14 2005 14:44:28

Początek roku i nowy wystrój strony
Jak widzicie nasza strona została mocno odmieniona. Wszystko to zawdzięczamy naszemu uczniowi Radkowi Derbisowi. Oczywiście cieszę się, że znalazł się w naszym gimnazjum ktoś kto przerósł "Mistrza" ;)
dnia wrzesień 13 2005 20:59:31

Strona 136 z 136 << < 133 134 135 136