DLA RODZICÓW 2016/17

Szkolny Konkurs na Stroik Bożonarodzeniowy

13 grudnia 2017 roku nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu, którego celem było przygotowanie przez uczniów stroika, dekoracji lub ozdoby świątecznej. Wpłynęły 64 prace, które zostały ocenione przez jury w składzie: wicedyrektor Justyna Tokarska, Maria Bejm oraz Anna Adamczyk. Prace konkursowe oceniono w kilku kategoriach wiekowych:
I –III
I.miejsce – Olaf Paruch
II.miejsce – Kiara Szczęść
III.miejsce – Nina Staniszewska

IV – V
I.miejsce – Daria Kałwak
II.miejsce – Iga Staniszewska
III.miejsce – Sonia Stanek

VI - VII
I.miejsce – Zuzanna Sieja
II.miejsce – Anna Matuszczyk
III.miejsce – Oliwia Gorzelak

Klasy gimnazjalne
I.miejsce – Zuzanna Plewa
II.miejsce – Kamil Królikowski
III.miejsce – Zuzanna Dubas
Wyróżnienie – Kamil Gajda

Dyplomy oraz czekolady ufundowane przez Samorząd Uczniowski zwycięzcy otrzymali 22.12.2017 roku podczas Szkolnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek. Serdeczne gratulacje !!!

dnia grudzień 29 2017 23:56:27

GMINNY KONKURS NA KARTKĘ ŚWIATECZNĄ

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Jaworznie zorganizowała Gminny Konkurs na Kartkę Świąteczną. Konkurs był kierowany do najmłodszych uczniów (kl. I – III). Nasza szkołę reprezentowało kilkoro uczniów, z których nagrodzone zostały 4 uczennice:

I.miejsce – Kamila Gorąca
II.miejsce – Pola Kabata
III.miejsce – Martyna Kubaszewska
Wyróżnienie – Martyna Augustyniak

Wszystkim uczniom reprezentującym naszą szkołę serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy. Samorząd Uczniowski

dnia grudzień 29 2017 23:51:14

"Opatrunek na ratunek"

Siódma edycja akcji "Opatrunek na ratunek" Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio Polska dobiegła końca!
Nasza szkoła postanowiła pomóc i włączyć się po raz pierwszy w zbiórkę materiałów opatrunkowych organizowaną przez Fundację Pomocy Humanitarnej z Poznania. Do 22 grudnia 2017 roku trwała w szkole akcja „Opatrunek na ratunek” , dzięki której Samorząd Uczniowski zebrał i wysłał paczkę ze środkami opatrunkowymi (np. opaski podtrzymujące, opaski elastyczne uciskowe, zestawy plastrów opatrunkowych, gaza jałowa, strzykawki) .
Mamy nadzieję, że dzięki zebranym przez nas środkom poprawi się choć trochę jakość opieki lekarskiej świadczonej przez polskich misjonarzy.
Wszystkim, którzy wspomogli naszą akcję serdecznie dziękujemy.

dnia grudzień 29 2017 23:46:01

„BEZDOMNA KARTKA” – VI edycja

Na początku grudnia 2017 roku odpowiedzieliśmy na apel Gołdapskiego Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi, które zwróciło się z prośbą o przesłanie niepotrzebnych kartek świątecznych.
Zamierzeniem Gołdapskiego Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi oraz Środowiskowego Domu Samopomocy „Słoneczny Dom” w Gołdapi było podarować chwilę szczęścia i świątecznych wzruszeń mieszkańcom ośrodków dla bezdomnych, najuboższych oraz uzależnionych prowadzonych przez Stowarzyszenie Monar. Kartki miały być wysłane do tych, którzy na co dzień czują się zapomniani, do których od wielu lat nie dochodzą żadne świąteczne życzenia.
Miejmy nadzieję, że nasze „Bezdomne Kartki” znalazły swoich adresatów. Kto wie, może właśnie nasze kartki poruszyły, przywołały wspomnienia, a może nawet coś zmienią w życiu tych ludzi?

dnia grudzień 29 2017 23:41:09

Życznia świąteczne!

Niech ten szczególny czas
Świąt Bożego Narodzenia
będzie dla Was okazją
do spędzenia miłych chwil
w gronie najbliższych,
w atmosferze pełnej miłości
i wzajemnej życzliwości,
a Nowy Rok stanie się czasem
spełnionych marzeń i nadziei.

ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
WSZYSTKIM UCZNIOM, RODZICOM I NAUCZYCIELOM

SKŁADA DYREKCJA SZKOŁY

dnia grudzień 23 2017 16:25:39

Świąteczna Paczka

Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom zaangażowanym w zbiórkę darów w ramach akcji Świąteczna Paczka. Planowaliśmy obdarować jedną rodzinę, jednak dzięki Waszej hojności udało się zebrać tyle, że dwie rodziny będą się cieszyły świątecznymi prezentami. Paczki zostały przekazane rodzinom z terenu gminy Rudniki.

dnia grudzień 23 2017 15:57:50

Przegląd kolęd!

SZKOLNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

- piątek 22.12.2017r. o godz. 11.00
Serdecznie wszystkich zapraszamy!

dnia grudzień 20 2017 10:45:49

Tenis stołowy

Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym - Indywidualnie
Dalachów 2017

dnia grudzień 17 2017 21:41:15

OTWARTA ŚRODA!

INORMACJA

20 grudnia 2017r. od godziny 14.40 do godziny 16.00
odbędą się konsultacje z rodzicami w ramach otwartej środy, na których zostaną przekazane informacje o proponowanych ocenach niedostatecznych.

dnia grudzień 13 2017 19:17:18

ZAPROSZENIE!!!

ZAPROSZENIE

15 grudnia 2017r. o godzinie 17.00 w Publicznej Szkole Podstawowej im. Andrzeja Wajdy
w Rudnikach odbędzie się przedstawienie bożonarodzeniowe, wieczór kolęd oraz kiermasz świąteczny.

dnia grudzień 13 2017 19:13:05

"Opatrunek na Ratunek"

Trwa kolejna, już siódma edycja akcji "Opatrunek na ratunek" Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio Polska.
Bandaże i gazy z poprzedniej edycji akcji były między innymi wykorzystywane do opatrywania ran pooperacyjnych pacjentów chirurgów z wyprawy "Operacja Salapumbe" w Kamerunie. Dzięki zebranym środkom znacznie poprawia się jakość opieki lekarskiej świadczonej przez polskich misjonarzy.
Miejscowe szpitale państwowe najczęściej mają do zaoferowania jedynie szmatkę i butelkę wody z płynem do odkażania. O zadrapania i rany w afrykańskich warunkach jest niezwykle łatwo. W dodatku w warunkach afrykańskich rany te goją się niezwykle długo, nieraz z poważnymi powikłaniami.
Jak informuje Fundacja, zapotrzebowanie na zbierane w ramach akcji wszelkiego rodzaju gazy, bandaże, plastry, rękawiczki jednorazowe, strzykawki i igły jest duże.

Nasza szkoła postanowiła pomóc i włączyć się po raz pierwszy w tę zbiórkę. Samorząd Uczniowski prosi o wsparcie i zachęca wszystkich uczniów do udziału w akcji, która będzie trwała do 22 grudnia 2017 roku.

dnia grudzień 11 2017 23:13:49

Strona 2 z 142 < 1 2 3 4 5 > >>